داستان ما از کجا شروع شد

آموزشگاه تخصصی آرایشگری در فردیس کرج ، مکانی است که می توانید به آرزوی خود دست یابید. اگر جزو افرادی هستید که علاقه فراوانی به آموزش آرایشگری و فنون آن دارید و می خواهید در این حوزه فعالیت نمایید به این آموزشگاه مراجعه نمایید. با آموزش تکنیک های مختلف آرایشگری می توانید هم از هنر خود استفاده کنید و هم درآمد مناسبی داشته باشید. آرایشگری، حرفه ای است که همواره بازار کار خود را دارد و یک مهارت کاری تمام عیار به شمار می رود. با شرکت در دوره های آموزشی آموزشگاه تخصصی آرایشگری در فردیس کرج می توانید به یک آرایشگر ماهر تبدیل شوید و یک کسب و کار خوب برای خود راه اندازی نمایید.

 

آموزشگاه تخصصی آرایشگری در فردیس کرج

آموزشگاه تخصصی آرایشگری در فردیس کرج ، با بهره گیری از اساتید مجرب، جدیدترین متدهای روز آرایشگری، نحوه برخورد با مشتری و روش انجام کار را به هنرآموزان آموزش می دهد. اساتید این آموزشگاه اطلاعات کافی را در مورد آناتومی بدن در اختیار هنرجویان قرار می دهند و به آنها یاد می دهند تا چگونه از مواد و ابزار آرایشگری استفاده کنند. این کار باعث می شود تا هنرآموز، درک درستی از زمان استفاده از مواد و ابزار و نحوه نگهداری از آنها پیدا کند. یکی از خدمات پر طرفدار این مرکز، آموزش کاشت ناخن به صورت حرفه ای است. هنرجویان در جلسه اول، به شناخت و آموزش ابزار کار می پردازند. در مرحله بعد، مانیکور و پدیکور ناخن را به صورت عملی انجام می دهند. مدرسین آموزشگاه تخصصی آرایشگری در فردیس کرج در گام بعدی، روش صحیح سوهان کشیدن و فرم دهی را به هنرجویان می آموزند. سپس آنها را با انواع ناخن آشنا می کنند تا بتوانند موادگذاری را به روش های مختلف انجام دهند. پس از یادگیری این مراحل، تکنیک های ژلیش، طراحی و فرنچ ناخن آموزش داده می شوند. هنرجویان بعد از یادگیری این مراحل می توانند در دوره پیشرفته کاشت ناخن شرکت کنند. دوره پیشرفته کاشت ناخن در آموزشگاه تخصصی آرایشگری در فردیس کرج شامل ترکیب پودر و ساخت متریال، انواع کاشت (بیبی بومر، کاشت روسی، آکواریوم، کاشت میکس، لمینت، کاور و فرمر) و یادگیری طراحی های برجسته روی ناخن می شوند. برای فراگیری تکنیک های خاص آرایشگری با آموزشگاه تخصصی آرایشگری در فردیس کرج تماس بگیرید.


بهترین آموزشگاه آرایشگری در فردیس کرج

بهترین آموزشگاه آرایشگری در فردیس کرج ، شرایطی را فراهم می کند تا هنرآموزان بتوانند در مدت کوتاهی اصول آرایشگری را آموزش ببینند. در این مرکز، مواد و تجهیزات کافی برای استفاده هنرجویان وجود دارد. برای یادگیری بهتر هنرجویان، در هر کلاس تعداد مشخصی هنرجو حضور دارند. مسئولین آموزشگاه پیگیر وضعیت هر یک از هنرجویان هستند تا هر چه سریعتر هنرجو را برای شرکت در آزمون سازمان فنی و حرفه ای معرفی نمایند. یکی از مشخصه های بهترین آموزشگاه آرایشگری در فردیس کرج سابقه درخشان و رضایت هنرجویان آن می باشد. هنرجویان سابق و فعلی این مرکز از روند تدریس، تمرین و تکرار تکنیک ها رضایت دارند. مربیان در این آموزشگاه به صورت منظم بر عملکرد تک تک هنرجویان نظارت و میزان یادگیری آنها را پیگیری می کنند. مسئولین بهترین آموزشگاه آرایشگری در فردیس کرج تلاش می کنند تا هنرجو بتواند سریعتر گواهی مهارت خود را دریافت نماید. اگر علاقمند به حضور در کلاس های بهترین آموزشگاه آرایشگری در فردیس کرج هستید با شماره های درج شده در آگهی تماس بگیرید.


آموزشگاه آرایشگری زنانه در فردیس کرج

آموزشگاه آرایشگری زنانه در فردیس کرج ، در زمینه های مختلفی فعالیت می کند. در این مرکز، خدمات میکروپیگمنتیشن (تتوی ایمن)، گریم و میکاپ حرفه ای، گریم فانتزی کودکان، لیفت و لمینت ابرو و مژه، صافی و کوتاهی مو، رنگ و مش حرفه ای، نحوه بافت مو، اصلاح و ابرو، خدمات تخصصی ناخن (مانیکور و پدیکور، ژلیش، طراحی، کاشت، کاور و ترمیم ناخن)، پیرایش موی زنانه ، گریم و میکاپ عروس، خودآرایی آموزش داده می شوند. آموزشگاه آرایشگری زنانه در فردیس کرج مواد و ابزار مصرفی موردنیاز هنرجویان را به صورت رایگان در اختیار آنها قرار می دهد. این مرکز از مربیان حرفه ای برای آموزش لاین های مختلف خود استفاده می کند. برای ارتباط با آموزشگاه آرایشگری زنانه در فردیس کرج با شماره های موجود در آگهی تماس بگیرید.


آموزشگاه آرایشگری خوب در فردیس کرج

آموزشگاه آرایشگری خوب در فردیس کرج ، میکاپ را به شکل حرفه ای به هنرجویان آموزش می دهد. میکاپ به آرایش عادی صورت گفته می شود که برای رفع معایب صورت و افزایش زیبایی آن به کار می رود. در آموزشگاه آرایشگری خوب در فردیس کرج سبک های مختلفی از میکاپ آموزش داده می شود. از آن جمله می توان به سبک های کلاسیک، مصری، شرقی، هندی، اروپایی، عربی، لبنانی و هالیوودی اشاره کرد. مربیان آموزشگاه آرایشگری خوب در فردیس کرج برای آموزش این سبک ها از ابزاری مانند مرطوب کننده و پرایمر، مداد و طراحی ابرو، خط چشم و ریمل، براش، رژ گونه و هایلایتر، پالت سایه و رژلب استفاده می کنند. آنها از هنرجویان می خواهند تا در زمان اجرای میکاپ، به عمق، رنگ و توازن میان آرایش قسمت های مختلف اجزای صورت توجه کنند. اگر می خواهید آرایشگری را به صورت حرفه ای یاد بگیرید، به آموزشگاه آرایشگری خوب در فردیس کرج مراجعه کنید.